időszakosfelülvizsgálat
Személyemelőből történő munkavégzés
Ha személyek vagy személyek és terhek emelésére alkalmas eszközről beszélünk, ott általában azért használjuk ezeket a szerkezeteket, hogy eltudjunk érni egy magasabb munkavégzési szintet, ahol dolgoznunk kell. Miután magasban dolgozunk felmerül a kérdés, hogy ki kell-e magunkat kötni vagy sem?!
Így töltsd ki az ellenőrzési adattáblát!
Ahogy azt az előző blogcikkünkben is ígértük most az ellenőrzési adattábla kitöltésében fogunk Nektek egy kis segítséget nyújtani. Ha az előző cikket elszeretnétek olvasni kattintsatok IDE, így teljes képet kaphattok a szükséges dokumentációkról.
Milyen dokumentációval kell rendelkeznie egy védőeszköznek?
A heti blogposztunkban segítséget nyújtunk Nektek azzal kapcsolatban, hogy milyen dokumentációval kell rendelkezni egy védőeszköznek.
Zuhanásbiztonsági pályarendszerek
A következő blogcikkünkben a zuhanásbiztonsági pályákról szeretnénk még több tudást átadni Nektek.
Először tisztázzuk, hogy mit is értünk zuhanásbiztonsági pályák alatt!?
Hogyan válassz testhevedert?
Deréköves? Gyorscsatos? Alpin? XXL?
Ezekre a kérdésekre mind segít választ adni a TESTHEVEDERKALKULÁTOR!
Munkabiztonság: nézzük át az eszközöket, határidőket
Az év vége mind a magánszemélyeknél, mind a vállalatoknál a lezárásról szól, amely után az új évben friss erővel tudunk nekiindulni az új kihívásoknak. Ez az időszak a tervezésre is tökéletes, hogy megszervezzük az első, induló munkáinkat. Amíg nem dübörög újra 100%-on a termelés, a kivitelezés, ideális ez az időszak az ismétlődő feladatok elvégzésére.